AllForSims
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Logi sisse

Unustasin parooli

Latest topics
» KitKat ütleb tere
by KitKat Esm 15 Juul 2013 - 21:59

» Kõige parem lisapakk?
by LiizuKiisu Kolm 24 Apr 2013 - 1:34

» Sims 3'e tõmbamisleheküljed
by LiizuKiisu Teis 23 Apr 2013 - 20:36

» Keosha - minu tehtud sims allalaadimiseks
by LiizuKiisu Teis 23 Apr 2013 - 20:05

» Lacuna pildid
by LiizuKiisu Teis 12 Veeb 2013 - 21:22

» Foorumi muutus.
by Coca-Cola Laup 6 Okt 2012 - 20:08

» Abi, sims läheb ise lahti, kui arvuti käima panen.
by Coca-Cola Laup 6 Okt 2012 - 20:06

» Simsiperede elu
by Coca-Cola Laup 6 Okt 2012 - 20:03

» Läbula Vol.1
by Coca-Cola Laup 6 Okt 2012 - 19:58

The Sims 4 on päriselt olemas? 1Dir
The Sims 4 on päriselt olemas? MM

The Sims 4 on päriselt olemas?

4 posters

Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Kätuu Teis 19 Juun 2012 - 19:55

The Sims 4 on päriselt olemas? Sims_4
The Sims 4 on päriselt olemas? Sims_42
ekraanitõmmised videost

Olen näinud enamikku teist lootes, et The Sims 4 luuakse. Minul on erinevaid teooriad selle valmimise kohta. Ma kahtlustan, et ei tule mingit The Sims 4 sest Maxis on juba teinud The Sims 1, The Sims 2 ja The Sims 3 ning palju lisapakke. Neil oleks vaja palju uusi funktsioone ja laiendamiseks lisapakke teha, et mängijad rahul oleks ning korrata vanu asju, ei oleks väga produktiivne. Selle asemel, arvan ja loodan, et nad teevad The Sims-teemastatud MMOG (massiivne online multiplayer mäng)! See võib-olla kõlab kummaliselt, kuid võimaldab otsida fakte. Sest näiteks meil on WoW (World of Warcraft) - see on kõige mängitavam mäng kogu maailmas! Nad hakkasid lihtsalt tegema PC mängu Warcraft ja tegi sellele 2 laiendust (Warcraft 2 ja 3). See oli väga populaarne (peaaegu, et nagu Sims), nii et nad otsustasid luua online mängu. Iga mängija, kes tahab mängida seda, saab mängida, kuid et saada rohkem ja huvitavamaid funktsioone, saavad mängijad maksta liikmemaksu (tavaliselt kuu). See toob neile juurde hunniku lisaraha! Kas sa ei arva, et Maxis võiks teha sama? Ärme unusta, et on olemas ka EA, mis alati armastab kasumit. Nii, see on minu teooria.
Pole võimatu, kuid on väga ebatõenäoline, et The SIms 4 luuakse. Ma ei tea, miks inimesed on endale kinnisideeks loonud, et muuta mäng realistlikuks. Pluss, on ka muid viise, kuidas teha mäng realistlikumaks, kui lisades narkootikumid, mõrv ja vägistamine. Ma ei saa aru miks keegi tahaks, et nende mängus oleks sellised jubedused.
The Sims 4 võiks sisaldada: 3D telekaid, uusi moodsaid kodusid, eelnevalt tehtud äri kliimaseadmeid, paremat graafikat, rohkem tujusid, liiga palavaid ja liiga külmasid ilmasid, tänapäeva elu, hotelle ja motelle, kortereid ja modernseid maju ning kindlasti võiks mängu lisatud olla ka pühad, mida meie tavatsema tähistada.
Armastan The Sims 1, 2 ja 3. Loodan, et EA jälgib meid ja teeb The Sims 4 tõeks.
________________________
Mis sa arvad milline võiks The Sims 4 välja näha ning milliseid uuendusi võiks see sisaldada?


Viimati muutis seda Kätuu (Teis 19 Juun 2012 - 20:55). Kokku muudetud 2 korda
Kätuu
Kätuu
Moderaator

Postituste arv : 375
Join date : 05/04/2012
Vanus : 24

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Coca-Cola Teis 19 Juun 2012 - 20:12

Ma arvan, et põhimõte kõik on sama, ainult, et tulevad ilusamad soengud, riided, mööblid jne. :)
Coca-Cola
Coca-Cola
Kena liige

Postituste arv : 187
Join date : 05/04/2012
Vanus : 22
Asukoht : Soome-Turku

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Janeli Teis 19 Juun 2012 - 20:18

Usun, et see oleks kindlasti päris maailmale sarnane, oleks rohkem reisikohti ning kõik, mis senini lisapakkidena on olnud, on seal juba põhimängus.
Loodetavasti saab teha relistlikumaid inimesi ning mööbel on sarnane sellele, mis asetseb ka meie endi kodus. Suhtlusvalikutes peaks olema kindlasti rohkem valikuvariante. Olen täiesti kindel, et ühistransport oleks veidi arenenum, nagu näiteks: saad osta bussipileteid teatud ajaks, sõita bussidega omavalitud kohtadesse.
Janeli
Janeli
Moderaator

Postituste arv : 67
Join date : 04/04/2012
Vanus : 25
Asukoht : Tartu

https://allforsims.forum.co.ee

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Coca-Cola Teis 19 Juun 2012 - 20:35

Aga, ega see on ka loogiline, et The sims idee areneb aina edasi 1-10 vms...Kõik aina areneb ja areneb......
Coca-Cola
Coca-Cola
Kena liige

Postituste arv : 187
Join date : 05/04/2012
Vanus : 22
Asukoht : Soome-Turku

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Kätuu Reede 22 Juun 2012 - 1:32

Aga ma arvan, et see osa tuleb parem :D:
Kätuu
Kätuu
Moderaator

Postituste arv : 375
Join date : 05/04/2012
Vanus : 24

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Coca-Cola Teis 26 Juun 2012 - 1:00

Ma arvan sama. :)
Coca-Cola
Coca-Cola
Kena liige

Postituste arv : 187
Join date : 05/04/2012
Vanus : 22
Asukoht : Soome-Turku

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Viinamari Teis 26 Juun 2012 - 1:32

Janeli kirjutas:Usun, et see oleks kindlasti päris maailmale sarnane, oleks rohkem reisikohti ning kõik, mis senini lisapakkidena on olnud, on seal juba põhimängus.
Loodetavasti saab teha relistlikumaid inimesi ning mööbel on sarnane sellele, mis asetseb ka meie endi kodus. Suhtlusvalikutes peaks olema kindlasti rohkem valikuvariante. Olen täiesti kindel, et ühistransport oleks veidi arenenum, nagu näiteks: saad osta bussipileteid teatud ajaks, sõita bussidega omavalitud kohtadesse.
+1
Viinamari
Viinamari
Arenenud liige

Postituste arv : 51
Join date : 26/06/2012

Tagasi üles Go down

The Sims 4 on päriselt olemas? Empty Re: The Sims 4 on päriselt olemas?

Postitamine by Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele